Contactpersonen

Walter Bilcke
Algemeen Directeur & Financieel
walter.bilcke@sowepo.be
057/30 99 72

Karien Dequeker
HR & Sociale dienst
Karien.dequeker@sowepo.be
057/30 99 75

        Shari Stevelinck
        Arbeidsmatige activiteiten (AMA)
        shari.stevelinck@sowepo.be
        057/30 99 74

Pascal Pauwelyn
Commercieel
pascal.pauwelyn@sowepo.be
057/30 99 73

Melanie Bulckaert
Marketing en communicatie
melanie.bulckaert@sowepo.be
057/30 98 17

Laurens Boutté
Preventie, aankoop en kwaliteit
laurens.boutte@sowepo.be
057/30 99 78

Pascal Debruyne
Productie
pascal.debruyne@sowepo.be
057/30 99 79