Contactpersonen bij Sowepo

Walter Bilcke
Algemeen Directeur
walter.bilcke@sowepo.be
057/30 99 72

Karien Dequeker
Personeelsverantwoordelijke
Karien.dequeker@sowepo.be
057/30 99 75

Liesbeth Criem
Management Assistent - Financieel verantwoordelijke
liesbeth.criem@sowepo.be
057/69 00 62

Pascal Pauwelyn
Commercieel verantwoordelijke
pascal.pauwelyn@sowepo.be
057/30 99 73

Laurens Boutté
Methode, preventieadviseur en aankoop
laurens.boutte@sowepo.be
057/30 99 78

Pascal Debruyne
Productie verantwoordelijke
pascal.debruyne@sowepo.be
057/30 99 79

Patrick Vandoorne
Kwaliteitsverantwoordelijke
patrick.vandoorne@sowepo.be
057/30 99 76