ej

Deze website gebruikt cookies. Sommige cookies zijn noodzakelijk om de website goed te doen functioneren en kan je niet weigeren als je deze site wil bezoeken. Andere cookies gebruiken we voor analysedoeleinden. Deze kunnen geweigerd worden indien je dit wenst. Voor meer informatie, consulteer onze privacy policy.

Contactpersonen bij Sowepo

Walter Bilcke
Algemeen Directeur
walter.bilcke@sowepo.be
057/30 99 72

Karien Dequeker
Personeel
Karien.dequeker@sowepo.be
057/30 99 75

Liesbeth Criem
Financieel
liesbeth.criem@sowepo.be
057/69 00 62

Pascal Pauwelyn
Commercieel
pascal.pauwelyn@sowepo.be
057/30 99 73

Melanie Bulckaert
Marketing en communicatie
melanie.bulckaert@sowepo.be
057/30 98 17

Laurens Boutté
Methode, preventie en aankoop
laurens.boutte@sowepo.be
057/30 99 78

Pascal Debruyne
Productie
pascal.debruyne@sowepo.be
057/30 99 79

Patrick Vandoorne
Kwaliteit
patrick.vandoorne@sowepo.be
057/30 99 76